Bim 30 Kasım 2021 Kataloğu

Bim marketlerinde Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Bim 30 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı.

Bim marketlerinden Salı günü satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve aktüel ürünlerin görsellerinin yer aldığı Bim 30 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı. Bim mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi alabilmek için aşağıda yayınlanmakta olan katalogları inceleyebilirsiniz. Bu kataloglarda yer alan aktüel ürünleri belirli tarihler boyunca kampanyalı fiyatlarıyla satın alabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca bu aktüel ürünler sınırlı sayılarda mağazalara dağıtılacağından tükenme olasılıkları oldukça yüksektir. Bu nedenle satın almak istediğiniz Bim aktüel ürünü varsa elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir.

Bim 30 Kasım 2021 Kataloğu İçerisinde Neler Var?

Bim 30 Kasım 2021 kataloğu içerisinde çeşitli gıdalar, atıştırmalıklar, temizlik ürünleri, bebe bezi çeşitli gibi birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır.

Bim 30 Kasım 2021 Kataloğu

Bim marketlerinden satın alabileceğiniz kahvaltılıklar ve dondurulmuş gıdalar hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan kahvaltılıklar ve dondurulmuş gıdalar hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • Beşler 500 gramlık dana kangal sucuğun fiyatı 29,90 TL’dir.
 • Başyazıcı 100 gramlık dana çemensiz pastırma 16,90 TL’dir.
 • Kerem 200 gramlık ballı kaymağın fiyatı 11,90 TL’dir.
 • 350 gramlık tulum peynirinin 24,50 TL’dir.
 • 500 gramlık tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz peynirin fiyatı 22,90 TL’dir.
 • Danet 70 gramlık dana füme kaburga 9,90 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Altınkılıç markasına ait olan tam yağlı olgunlaştırılmış peynir çeşitlerini Bim marketlerin aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Klasik inek peyniri, eksi kaşar, İzmir tulum peyniri, otlu beyaz peynirini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Çilekli ve karadutlu Smoothie Avtivia 200 ml probiyotik ve laktoksuz 6,50 TL’dir.
 • Kerem 3 x 180 gramlık labne peynirinin fiyatı 17,90 TL’dir.
 • Dondurulmuş pratik lezzetler içerisinde ince hamur pizza, tepsi böreği, parmak patates, piliç kroket, karışık garnitür, sardalya, halka kalamar, levrek, balık kroket, tahinli dondurma gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünleri 7,90 TL’den 29,90 TL’ye kadar çeşitli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan bebek bezi, bakliyatlar, temizlik ürünleri ve diğer ürünler hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • Bim 30 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan Jenny & Willy bebe bezi aylık paketlerini 84,90 TL’den satın alabilirsiniz. Bu paketlerde Maxi 100’lü, Junior 82’li, XL 70’li ürünler yer almaktadır.
 • Işıl markasına ait olan 4 lt sıvı sabun çeşitlerini 16,90 TL’den Bim mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Osmancık pirinci, pilavlık bulguru, kırmızı mercimeği, nohut, unu ve diğer birçok farklı gıda ürünü Bim mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan birçok farklı temizlik ürününü ve atıştırmalık çeşitlerini Bim marketlerinden uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıda yer alan iki katalog içerisinde bilgileri inceleyerek Bim’de bu hafta Salı günü hangi ürünlerin aktüel ürün olarak satışa sunulacağını öğrenebilirsiniz. Bu kataloglarda ayrıca aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri de öğrenebilirsiniz. Bim 7 Aralık 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin ayrıntılı özellikleri hakkında bilgiler veren Bim katalog kitapçıkları yayınlandığında avmkatalog olarak sizlerle paylaşacağız. Bu kataloglara ulaşabilmek için vermiş olduğumuz linki tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün