Bim 29 Temmuz 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarında satın alabileceğimiz aktüel ürünler hakkındaki bilgilere Bim 29 Temmuz 2022 kataloğu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından Cuma gününden itibaren satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Bim 29 Temmuz 2022 kataloğu makalemizde yayınlanmıştır. Makalemizde yayınlanmakta olan 29 Temmuz 2022 Bim kataloğu kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünlerin özellikleri, fiyatları, taksit seçenekleri ve görsellerine ulaşabilirsiniz.

Bim kataloğu kitapçıklarında yer alan kampanyalı ürünleri tüm şubelerden satın alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli kampanyalı ürünleri ise Bim Online alışveriş sistemi üzerinden de satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler sınırlı sayılarda olduğu ve belirli tarihler arasında uygun fiyatlarıyla satışa sunulacağı için kısa süre içerisinde tükenebilir. Bu nedenle herhangi bir aktüel ürünü satın alabilmek için acele etmelisiniz.

Bim 29 Temmuz 2022 Kataloğu Kampanyalı Ürünleri Neler?

Bim 29 Temmuz 2022 kataloğu içerisinde elektrikli bisiklet, televizyon çeşitleri, elektronik cihazlar, mutfak araç gereçleri, oyuncaklar ve “Zeytin Esintisi” temalı ürünler yer almaktadır.

Bim 29 Temmuz 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-29-temmuz-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki katalogda yer alan Bim kataloğu içerisindeki S15 Kuba Elektrikli Bisikleti 6.999 TL’den satın alabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/bim-29-temmuz-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz Televizyon çeşitlerini, Xiaomi Redmi 9C akıllı telefonunu, buharlı ütüyü, kulaklık çeşitleri, evde sebze yetiştirme setini ve yapak çiçek çeşitleri hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/bim-29-temmuz-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Bim’de bu hafta satışa sunulacak olan Türk kahvesi, Cam kapaklı sahan, tencere ve tava çeşitleri, kavanoz çeşitleri, bardak çeşitleri ve tek fiyat plastik ürünler hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/bim-29-temmuz-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz “Zeytin Esintisi” temalı ürünler, çeşitli oyuncaklar ve kitaplar hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz. Bim 5 Ağustos 2022 kataloğu için linki ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün