Bim 27 Ocak 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 27 Ocak 2023 Kataloğu aktüel ürünlerinin neler olduğunu öğrenebilmek için makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarında Cuma günü mağazaların açılmasıyla birlikte satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Bim 27 Ocak 2023 kataloğu kitapçıkları yayınlandı. Bim aktüel ürünleri tüm şubelerden ya da Bim Online alışveriş sistemi üzerinden indirimli fiyatlarıyla 3 Şubat 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler sınırlı sayılarda şubelere ve online alışveriş sistemine dağıtılacaktır. Bu durumda aktüel ürünlerin kısa bir süre içerisinde tükenmesine yol açmaktadır.

27 Ocak 2023 Bim Kataloğu kitapçıklarında yer alan kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerine makalemizin devamından ulaşabilirsiniz. Bu şekilde aktüel ürünler hakkında önceden bilgi sahibi olmanız sizlere aktüel ürünler tükenmeden satın alma imkanı sunacaktır. Çünkü aktüel ürünler sınırlı sayılarda satışa sunulacağından kısa bir süre içerisinde tükenecektir.

Bim 27 Ocak 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Bim 27 Ocak 2023 kataloğu içerisinde televizyon çeşitleri, robot süpürge, fritöz, tartı, kutu oyunları ve çeşitli oyuncaklar, Rafadan Tayfa temalı ürünler, kıyafetler, terlik çeşitleri, ev ve mutfak araç gereçleri, tek fiyat ürünleri gibi çeşitli kampanyalı ürünler yer almaktadır.

Bim 27 Ocak 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-27-ocak-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/bim-27-ocak-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/bim-27-ocak-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Bim 3 Şubat 2023 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları hakkındaki bilgilere ve aktüel ürünlerin görsellerine ulaşmak için verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün