Bim 26 Eylül 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 26 Eylül 2023 Kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünler hakkındaki bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bim’de bu hafta Salı gününden itibaren satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Bim 26 Eylül 2023 kataloğu kitapçıkları yayınlandı. Sizlerde makalemizde yer alan 26 Eylül 2023 Bim Katalog kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca aktüel ürünlerin görsellerini de bu kataloglarda bulabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarında 26 Eylül tarihinden itibaren satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri indirimli fiyatlarıyla hem şubelerden hem de online alışveriş sistemi üzerinden 3 Ekim 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünlerin sınırlı sayılarda olduğunu ve kısa bir süre içerisinde tükenebileceğini unutmayınız. Aksi taktirde satın almak istediğiniz kampanyalı ürünleri tükenebileceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz.

Bim 26 Eylül 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Bim 26 Eylül 2023 kataloğu içerisinde kahve çeşitleri, dondurulmuş ürünler, atıştırmalıklar, süt ve süt ürünleri, sos çeşitleri, kişisel bakım ürünleri, temizlik malzemeleri, bebek bakım ürünleri gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Bim 26 Eylül 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-26-eylul-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/bim-26-eylul-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/bim-26-eylul-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Bim 3 Ekim 2023 kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünlere ulaşabilmek için verdiğimiz linki ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Facebook adresimizden de diğer zincir marketlerin kampanyalı ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün