Bim 25 Nisan 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 25 Nisan 2023 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünler hakkındaki tüm bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Bim 25 Nisan 2023 kataloğu kitapçıkları makalemizde yayınlanmıştır. Bim aktüel ürünlerin hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilmek ve aktüel ürünlerin görsellerine göz atabilmek için makalemizde paylaşılmakta olan 25 Nisan 2023 Bim kataloğu kitapçıklarını inceleyebilirsiniz.

Bim’de bu hafta Salı günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerini tüm şubelerden ya da Bim Online alışveriş sistemi üzerinden indirimli fiyatlarıyla 2 Mayıs 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler hem şubelerde hem de online alışveriş sistemi üzerinde sınırlı sayılarda satışa sunulacaktır. Bu nedenle aktüel ürünler kısa bir süre içerisinde tükenebilir. Bu yüzden satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Bim 25 Nisan 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Bim 25 Nisan 2023 kataloğu içerisinde kahvaltılık ürünler, kuruyemiş çeşitleri, sos çeşitleri, temizlik ürünleri, çorap çeşitleri, kişisel bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri gibi ürünler yer almaktadır.

Bim 25 Nisan 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-25-nisan-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/bim-25-nisan-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Bim 2 Mayıs 2023 kataloğu içerisinde yer alan tüm aktüel ürünler hakkındaki bilgilere verdiğimiz linkte yer alan makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün