Bim 24 Ocak 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerini Gördünüz Mü?

Bim 24 Ocak 2023 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünleri gördünüz mü? İşte Bim’de bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürünler!

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Bim 24 Ocak 2023 kataloğu kitapçıklarına makalemizden ulaşabilirsiniz. Bim’de bu hafta Salı günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özelliklerini, satış fiyatlarını ve görsellerine makalemizde paylaşılmakta olan 24 Ocak 2023 Bim kataloğu kitapçıklarından ulaşabilirsiniz.

Bim aktüel ürünleri size en yakın şubeden ya da Bim Online alışveriş sistemi üzerinden indirimli fiyatlarıyla 31 Ocak 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler şubelere stok bakımdan sınırlı sayılarda satışa sunulacaktır. Bu durumda kampanyalı ürünlerin kısa bir süre içerisinde tükenmesine yol açmaktadır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa eliniz çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz. Ya da Bim Online alışveriş sistemi üzerinden kampanyalı ürünleri tükenmeden satın almalısınız.

Bim 24 Ocak 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Bim 24 Ocak 2023 kataloğu içerisinde sporcular için özel hazırlanmış performans ürünleri, temel gıdalar, kahvaltılıklar, atıştırmalıklar, içecekler gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Bim 24 Ocak 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerini Gördünüz Mü?
https://avmkatalog.com/bim-24-ocak-2023-katalogu

 

Bim 24 Ocak 2023 Kataloğu
https://avmkatalog.com/bim-24-ocak-2023-katalogu

Bim 31 Ocak 2023 kataloğu içerisinde hangi ürünler yer aldığını öğrenebilmek için verdiğimiz linkte yer alan makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün