Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu

Bim’de bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu yayınlandı.

BİM alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz Aktüel ürünleri güzelliklerine satış fiyatları hakkında bilgiler veren Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu yayınlandı. Bu katalog içerisinde yer alan Aktüel ürünleri cuma gününden itibaren bütün Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz makalemizin devamını inceleyebilirsiniz. Kataloglarda yer alan aktüel ürünlerin tamamı sınırlı miktarlarda olup kendi olasılıkları oldukça yüksektir. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalısınız.

Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Bim 24 Aralık 2021 kataloğu içerisinde çeşitli mutfak araç gereçleri, oyuncaklar, kış ve yılbaşına özel kıyafetler ve kişisel bakım ürünleri yer almaktadır. Tüm bu aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu Çeşitli Mutfak Araç Gereçleri

Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu Çeşitli Mutfak Araç Gereçleri

Alışveriş mağazalarından satın alabileceğimiz çeşitli mutfak araç gereçleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu yukarıda yer almaktadır.  Bu katalogda yer alan birçok farklı mutfak araç geleceği hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Kumtel markasına ait olan siyah cam ankastre seti Bim alışveriş mağazalarından 1.999 TL’den satın alabilirsiniz. Bu set içerisinde yer alan ankastre fırın A+ enerji sınıfının bir ürünüdür. Ayrıca cam kontrol paneli, har teknolojisi ile %40 a varan enerji tasarrufu, pişirme fonksiyonu, güç iç aydınlatma, tel ızgara ve 2 adet geniş emaye pişirme tepsisi ile satışa sunulacaktır. Davlumbaz ise hız kademeli, bulaşık makinesinde yıkanabilir alüminyum filtre, mekanik cam kontrol paneli gibi özellikleri ile satışa sunulacaktır. Ankastre ocak Gaz emniyet sistemi, bulaşık makinesinde yıkanabilir emaye ızgara ve Ocak setleri, dayanıklı temperli cam, doğalgaz ayarlı bu aktüel ürünü BİM alışveriş mağazalarından uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz.
 • Siyah cam Set üstü ocağın fiyatı 549 TL’dir. Ocak emaye ızgaralı, gaz emniyet sistemli, otomatik düğmeden çakmaklı, Ankastre ve LPG dönüşümüne uygundur
 • Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz çift taraflı ısıtıcının fiyatı 189 TL’dir.
 • Bim alışveriş mağazalarından Chef’s markasına ait olan tek fiyat Çelik ürünlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca Yukarıdaki katalog yer alan birçok farklı mutfak araç gerecini ve eşyasını aktüel ürün olarak Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Yukarıdaki Bim 24 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan oyuncakları da uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu Kişisel Bakım Ürünleri

Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu Kişisel Bakım Ürünleri

Bim mağazalarından satın alabileceğiniz kişisel bakım ürünleri hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Bim 24 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalogdaki aktüel ürünler hakkındaki bilgiler aşağıda sıralanmıştır.

 • Fakir markasına ait olan saç maşasını 159 TL’den satın alabilirsiniz. Milimetre çapında yüklenmesine ve yok seramik kaplamaya aşağıya sahip olan bu saç maşasını asma halkası ile uygun fiyatlarıyla Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • BİM alışveriş mağazalarında Fakir markasına ait olan saç düzleştiricisi fiyatı 115 TL’dir.
 • Yüz temizleme setinin fiyatı 69,90 TL’dir.
 • Heifer saç kurutma makinesinin fiyatı 99,90 TL’dir. Sıcak ve soğuk Kullanıma uygun olan bu Saç Kurutma makinesinde 2 kademeli hız, kademeli ısı ayarı ve çeşitli başlıklar yer almaktadır.
 • Kirpik kıvırma cihazının fiyatı 69,90 TL’dir. Koruyucu ızgara başlık, kirpik şekillendirme ve maskaralı kirpikler de hacimlendirme özelliğine sahip olan bu aktüel ürünü uygun fiyatlarıyla bu hafta satın alabilirsiniz.
 • Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz Işıklı tırnak bakım setinin fiyatı 79,90 TL’dir.
 • Yüz epilasyon cihazının fiyatı 49,90 TL’dir.
 • Göz çevresi masaj aleti fiyatı 49,90 TL’dir.
 • Vakumlu siyah nokta temizleyicisi fiyatı 59,90 TL’dir.
 • Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan aroma difüzörü ve hava nemlendirici, cam baskülü, ışıklı selfie çubuğunu da aktüel ürün olarak Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu Kıyafet Çeşitleri

Bim 24 Aralık 2021 Kataloğu Kıyafet Çeşitleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğimiz çeşitli kıyafetler ve yılbaşı özel aktüel ürünleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 24 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu kataloğu inceleyerek bu hafta alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan kıyafetler ve yılbaşı günleri hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu aktüel ürünleri satın almak istiyorsanız acele etmelisiniz. Çünkü sınırlı oldukları için tükenebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün