Bim 21 Ekim 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 21 Ekim 2022 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünler hakkındaki bilgileri makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Bim 21 Ekim 2022 kataloğu kitapçıkları yayınlandı. Makalemizde yayınlanmakta 21 Ekim 2022 Bim Kataloğu kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatı, taksit seçenekleri ve görsellerine ulaşabilirsiniz. Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı olduğunu ve 28 Ekim 2022 tarihine kadar indirimli fiyatlar ile satışa sunulacağını unutmayınız.  Çünkü bu durum kampanyalı ürünlerin kısa bir süre içerisinde tükenmesine yol açabilir. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün var ise eliniz çabuk tutmalı ya size en yakın şubeyi ziyaret etmeli ya da Bim online alışveriş sistemi üzerinden kampanyalı ürünleri satın almalısınız.

Bim 21 Ekim 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Kampanyalı Ürünler

Bim 21 Ekim 2022 kataloğu içerisinde ev ve mutfak araç gereçleri, kıyafetler, nevresim takımları, kitaplar, kutu oyunları, oyuncaklar gibi birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır.

Bim 21 Ekim 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-21-ekim-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki katalogda yer alan Elektrikli süpürgeyi, buharlı ütü, cam ankastre seti, yemek masasına, çok amaçlı dolabı Bim alışveriş mağazalarında indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/bim-21-ekim-2022-katalogu-aktuel-urunleri

BİM alışveriş mağazalarından satın alabileceğimiz sofralarda sonbahar şıklığı kampanyası ile satışa sunulacak olan çeşitli mutfak araç gereçleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 21 Ekim 2022 Kataloğu yukarıdadır.

https://avmkatalog.com/bim-21-ekim-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki katalogda yer alan çift kişilik battaniye, ay çeşitleri, Triko kazak çeşitleri, eşofman altları, kutu oyunları, oyuncaklar ve hikaye kitaplarını indirimli fiyatlarıyla BİM şubelerinden satın alabilirsin. Ayrıca Bim 28 Elim 2022 kataloğu için de verdiğimiz linki tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün