Bim 18 Ocak 2022 Kataloğu

Bim alışveriş mağazalarında Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler belli oldu. İşte Bim 18 Ocak 2022 kataloğu aktüel ürünleri!

Bim alışveriş mağazalarından Salı günü satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgilerin yer aldığı Bim 18 Ocak 2022 kataloğu yayınlandı. Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görselleri Bim ara kataloglarında yer almaktadır. Bu ara katalogda yer alan aktüel ürünleri 18 Ocak’tan itibaren 24 Ocak 2022 tarihine kadar tüm Bim şubelerinden uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Fakat aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda olduğu için kısa süre içerisinde tükenebileceğini unutmayınız.

Bim 18 Ocak 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Bim 18 Ocak 2022 kataloğu içerisinde “Ayıcık Şirinliği” temalı ayıcık baskılı ve şekilli çeşitli ürünler ve çeşitli gıdalar yer almaktadır.

Bim 18 Ocak 2022 Kataloğu

Yukarıdaki katalogda yer alan ve “Ayıcık Şirinliği” temalı aktüel ürünleri tüm Bim şubelerinden uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bu aktüel ürünler arasında pijama takımı, kırlent, toka çeşitleri, anahtarlık çeşitleri, uyku takımı, kadın ve erkekler için iç çamaşırlar, kişisel bakım ürünleri yer almaktadır.

Bim alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan zeytinyağı, zeytin, çiçek balı, pirinç, bulgur, salça, baharat çeşitleri, kırmızı mercimek, nohut, margarin, çay gibi temel gıdaları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca Bim 25 Ocak 2022 kataloğu içerisinde yer alacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatlarına vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün