Bim 18 Mart 2022 Cuma Günü Satışa Sunulacak Olan Televizyonların Özellikleri ve Satış Fiyatları

Bim 18 Mart 2022 Cuma günü 3 adet TV satışa sunulacaktır. Bu televizyonların özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz birçok farklı aktüel ürün hakkında bilgiler veren Bim 18 Mart 2022 kataloğu yayınlandı. Bu kataloglarda elektronik cihazlardan gıda ürünlerini, mutfak araç gereçlerinden nevresim takımlarına kadar birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır. Ancak 18 Mart 2022 Bim kataloğu içerisinde yer alan 3 adet televizyon bu aktüel ürünler arasında en dikkat çekenleri. Peki, bu Bim televizyon özellikleri nasıl? Bim televizyon Fiyatları Ne Kadar? Bim Televizyon bu hafta ne kadardan satışa sunuluyor? gibi birçok farklı sorunun cevaplarına ulaşmak için makalemizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca Bim 18 Mart 2022 kataloğu içerisinde yer alan diğer aktüel ürünler hakkındaki bilgilere ulaşmak içinde vermiş olduğumuz linki tıklayabilirsiniz.

Bim 18 Mart 2022 Televizyon Özellikleri ve Satış Fiyatları

Bim 18 Mart 2022 Cuma günü aktüel ürünler arasında Woon markasına ait olan 2 farklı Bim televizyon ve Dijitsu markasına ait olan bir adet Bim televizyonu yer almaktadır.

Woon Marka Bim Televizyon Özellikleri ve Satış Fiyatları

Bim 18 Mart 2022 Televizyon Özellikleri ve Satış Fiyatları
https://avmkatalog.com/bim-18-mart-2022-televizyon-ozellikleri-fiyatlari/

Bim alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan iki farklı Woon marka televizyonunu aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bu televizyonlar hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

  • Woon 39 inç HD Ready Android Smart Uydulu Led TV’nin fiyatı 3.199 TL’dir. Bim televizyonu 9 taksit seçeneğiyle satın alabilirsiniz. Bu televizyon 1366 x 768 HD Ready çözünürlüğü sunmaktadır. 2 Adet HDMI girişi, Dahili uydu alıcısı, Spait optik ses çıkışı, 1 adet USB girişi, Scart girişi gibi birçok farklı özelliği bulunmaktadır.
  • Woon 32 inç HD Ready Uydulu Led TV’nin fiyatı 2.499 TL’dir. 1366 x 768 HD Ready çözünürlük sunabilen bu televizyonda 2 adet HDMI girişi, dahili uydu alıcı, 2xBw ses çıkışı, 1 adet USB ve Scart girişi yer almaktadır.

Dijitsu Bim Televizyon Özellikleri ve Satış Fiyatları

Dijitsu Bim Televizyon
https://avmkatalog.com/bim-18-mart-2022-televizyon-ozellikleri-fiyatlari/

18 Mart 2022 Bim kataloğu içerisinde yer alan Dijitsu marka televizyonun özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki tüm ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

  • Dijitsu 50 inç Android TV’nin Bim alışveriş mağazalarındaki satış fiyatı 4.999 TL’dir. 3840 x 2160 UHD çözünürlük sunabilen bu televizyonda 3 adet HDMI girişi, Dahili uydu alıcı, 1.5 GB Ram, 8 GB ROM bellek, Android V.11 işletim sitemi gibi çeşitli özellikler yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün