Bim 15 Ağustos 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri        

Salı günü Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz ürünler hakkındaki bilgilere Bim 15 Ağustos 2023 kataloğu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bim’de bu hafta Salı günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin neler olduğu belirlendi. Bu ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Bim 15 Ağustos 2023 kataloğu kitapçıkları da yayınlandı. Makalemizde yayınlanmakta olan 15 Ağustos 2023 Bim kataloğu kitapçıklarından kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerine ulaşabilirsiniz.

Bim alışveriş marketlerinde satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri kampanyalı fiyatlarıyla 22 Temmuz 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler stok açısından sınırlı sayılarda satışa sunulacak olup kısa bir süre içerisinde tükenebilir. Bu yüzden herhangi bir Bim Aktüel ürününü satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Ya erken bir zamanda herhangi bir Bim şubesini ziyaret etmelisiniz ya da online alışveriş sistemi üzerinden kampanyalı ürünleri tükenmeden satın almalısınız.

Bim 15 Ağustos 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünleri Neler?

Bim 15 Ağustos 2023 kataloğu kitapçıklarında hangi ürünler olduğunu, bu ürünler hakkındaki bilgileri ve aktüel ürünlerin görsellerini makalemizin bu bölümünde bulabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/bim-15-agustos-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/bim-15-agustos-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Bim 22 Ağustos 2023 kataloğu kitapçıkları verdiğimiz linkte yayınlanacaktır. Bim, A101, Şok ve Hakmar gibi zincir marketlerin kataloglarına Facebook adresimizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün