Bim 12 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Bim 12 Nisan 2022 kataloğu paylaşıldı.

Bim alışveriş mağazalarından Salı gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Bim 12 Nisan 2022 kataloğu yayınlandı. Makalemizde yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilmek için Bim Kataloğu kitapçıklarını ya da makalemizdeki güncel bilgileri inceleyebilirsiniz. Bim’in ürünleri sınırlı sayılarda olup kısa süre içerisinde tükenebilir. Bim fiyat listesi içerisinde yer alan aktüel ürünleri tükenmeden satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Bunun için aktüel ürünler hakkında önceden bilgi edinebilir ve tükenmeden satın alabilirsiniz.

Bim 12 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 12 Nisan 2022 kataloğu içerisinde süt ve süt ürünleri, çeşitli temel gıdalar, kahvaltılıklar, dondurulmuş gıdalar, et çeşitleri, peynir çeşitleri gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Bim 12 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-12-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Bim’de bu hafta Salı günü satışa sunulacak olan süt ve süt çeşitleri, kangal, helva, bulgur, sirke, krema, sosis, bulgur gevreği, atıştırmalıklar gibi bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

Bim 12 Nisan 2022 Kataloğu
https://avmkatalog.com/bim-12-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki katalogda yer alan et çeşitleri, kavurma, yoğurt çeşitleri, bal, çay, tereyağı, pekmez, peynir çeşitleri gibi birçok farklı aktüel ürünü Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz. Bim 19 Nisan 2022 kataloğu için vermiş olduğumuz linki ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün