Bim 12 Kasım 2021 Kataloğu

Bim marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Bim 12 Kasım 2021 Kataloğu paylaşıldı.

Bim 12 Kasım 2021 Kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünler Cuma günü uygun fiyatlarıyla satışa sunulacaktır. Bu aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve taksit seçenekleri hakkındaki bilgileri aşağıda sıralanmakta olan Bim katalog kitapçıklarından ulaşabilirsiniz. Bim’de bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürün tüm marketlere sınırlı sayılarda dağıtılacaktır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir Bim aktüel ürünü varsa elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü aktüel ürünler fiyat performans açısından iyi durumda oldukları için tükenme olasılıkları yüksektir.

Bim 12 Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 12 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan ve Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

Bim 12 Kasım 20212 Kataloğu Oyuncu Ekipmanları

Bim 12 Kasım 20212 Kataloğu Oyuncu Ekipmanları

Bim’de bu hafta satışa sunulacak olan oyuncu ekipmanları hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır. Bu katalogda yer alan aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Steelseries RIVAL 3 RGB Gaming Fareyi Bim marketlerinden 229 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Fakir markasına ait olan çok fonksiyonlu buharlı temizleyiciyi 339 TL’den Bim marketlerinden satın alabilirsiniz. 10 farklı fonksiyonel kullanım başlığına sahip olan bu temizleyici 220 – 240 V / 50 Hz, hızlı ısıtma süresi 30 saniye, elektrikli pompa için aşırı ısınma koruması gibi özelliklere sahiptir.
 • Ahşap Bluetooth Retro Pikap Bim marketlerinde 379 TL’den satışa sunulacaktır.
 • 2 USB girişli duvar şarjı 29,90 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Kumtel markasına ait olan 3 farklı güçte kullanım özelliği, Sıcak – soğuk – ılık üfleme özelliğine sahip olan ısıtıcının fiyatı Bim mağazalarında 99,90 TL’dir.
 • Mıknatıslı kablosuz şarj cihazının fiyatı 69,90 TL’dir.
 • Çift kişilik yorgan ve aloe vera yastığı Bim 12 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer almaktadır ve aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır.
 • Bim marketlerinden 3 ayaklı tripodu 12,90 TL’den, fanlı mobil oyun kolunu 49,90 TL’den ve normal mobil oyun kolunu 24,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Omen 800 oyuncu kulaklığı Bim marketlerinde 379 TL’den satışa sunulacaktır. Bu kulaklık 53 mm boyutunda güçlü sürücüler, ayarlanabilir konforlu kafa bandı, gizlenebilir ensek mikrofon ve örgülü kabloya sahiptir. Ayrıca bu kulaklığı peşin fiyatına 6 taksit seçeneğiyle de satın alabilirsiniz.
 • Yukarıdaki katalogda yer alan birçok farklı kitap çeşidini ve oyuncak çeşidini de aktüel ürün olarak Bim mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bim 12 Kasım 2021 Kataloğu Çeşitli Mutfak Araç Gereçleri

Bim 12 Kasım 2021 Kataloğu Çeşitli Mutfak Araç Gereçleri

Bim 12 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan mutfak araç gereçleri hakkında bilgiler veren Bim kataloğu yukarıdadır. Bu aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları ise şu şekildedir.

 • Bim marketlerinden Chef’s markasına ait olan yuvarlak tepsi, dikdörtgen tepsi, 4 gözlü pankek tavası, 4’lü tava seti, karnıyarık tenceresi, Wok tava, 2’li sahan seti, derin tencereyi aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Fakir markasına ait olan mini tost makinesinin fiyatı Bim’de 169 TL’dir. Bu tost makinesi, özel yapışmaz kaplama pişirme plakalarına, led güç göstergesine, yatay ve dikey saklama imkanına, kapak kilitleme mandalına sahiptir.
 • Chef’s marketlerine ait olan tek fiyat bıçak ürünlerini 13,50 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Standlı blender setini peşin fiyatına 6 taksit olarak Bim mağazalarından 199 TL’den satın alabilirsiniz. Bu blender, 2 hızlı ve darbe fonksiyonlu olup, bu kırma fonksiyonuna, paslanmaz çelik 4 bıçağa, sebze – meyve – dondurulmuş gıdalara uygun şekilde üretilmiştir.
 • Borosilikat filtre kahve demliği, 600 ml, ısıya dayanıklı cam gövde, şık ahşap tutacak, paslanmaz çelik orta filtre özellikleriyle 119 TL’dir

Bim’de Bu Hafta

Bim’de Bu Hafta

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan birçok farklı nevresim, kıyafet çeşitlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bim 12 Kasım 2021 Kataloğu içerisinde yer alan bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları şu şekildedir.

 • Çift kişilik nevresim takımı 149 TL’den, çift kişilik kapitoneli yatak örtüsü 79,90 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Şal çeşitlerini 22,90 TL’den Bim marketlerinden satın alabilirsiniz.
 • Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer lan leopar desenli birçok farklı ürünü aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Bim marketlerinden büyük beden düğmeli pijama takımını, büyük beden pijama takımını, büyük beden pantolonu, büyük benden çiçekli bluzu, büyük beden cep detaylı tişörtü, büyük beden triko yeleği, büyük beden taytı ve büyük beden alt eşofmanı aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün