Bim 1 Kasım 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 1 Kasım 2022 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere ulaşabilmek için makalemizi inceleyebilirsiniz.

BİM alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Bim 1 Kasım 2022 kataloğu kitapçıkları yayınlandı. BİM aktüel ürünlerinin özelliklerine, satış fiyatlarına, taksit seçeneklerine ve görsellerine 1 Kasım 2022 Bim kataloğu kitapçıklarından ulaşabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler sınırlı sayılarda olduğu için kısa süre içerisinde tükenebilir. Bu nedenle satın almak istediğiniz kampanyalı ürünleri tükenmeden satın alabilmek için size en yakın olan BİM şubesinden ya da BİM kapıda uygulamasından satın alabilirsiniz. Kampanyalı ürünleri 8 Kasım 2022 tarihine kadar indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim 1 Kasım 2022 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Bim 1 Kasım 2022 kataloğu içerisinde temel gıdalar, atıştırmalıklar, dondurulmuş ürünler, kişisel bakım ürünleri gibi ürünler yer almaktadır.

Bim 1 Kasım 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-1-kasim-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Bim 8 Kasım 2022 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünler hakkındaki tüm bilgilere verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün